USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc Imbituba (Santa Catarina) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc

Foglalás
2026-07-31
2026-08-01

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

38

Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc

 Wifi

Wi-Fi

 Privát strand

Strand hozzáférés

 Sporttevékenységek

Biliárdasztalok

 Spa és relaxáció

Jacuzzi

 Dohányzó

Dohányzásra kijelölt terület

 Gyerekbarát

Játékterem

 Légkondicionálás
 Háziállat megengedett

Háziállat engedélyezett


A Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc biliárd élvezetére csábítja vendégeit, és autóval 10 percre található olyan természeti látványosságoktól, mint a Praia do Luz. A 2 fürdőszobás villa akár 8 vendég befogadására alkalmas, akiknek jakuzzit kínál a kényelmesebb tartózkodás érdekében.

A Luz tengerpart 3 km-re, míg a Praia do Rosa hozzávetőlegesen 4 km-re van az Imbituba városi nyaralótól. A sportrajongók az autóval nagyjából 15 méterre található Piscina Natural Do Rosa közelségét is élvezhetik.

A vendégek megkóstolhatják az olasz ételeket a Pizzaria Galvani étteremben, amely körülbelül 400 méterre. A Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc rendelkezik terasszal, vízi sportlétesítményekkel és játékterülettel, valamint napozóterasszal.


Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Dohányzásra kijelölt terület
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • VIP be-/kijelentkezés
  • Háziállat engedélyezett
  • 24 órás biztonsági szolgálat
  • Öltöző
  • Kulcs belépés

Étkezés és italfogyasztás

  • Piknik terület/Kempingasztalok

Tevékenységek és relaxáció

  • Strand hozzáférés
  • Napernyők
  • Napozóágyak
  • Napozóterasz
  • Jacuzzi
  • Vízisportok
  • Biliárdasztalok
  • Szabadtéri fürdő

Szolgáltatások

  • Szolgáltatások házi állatoknak
  • Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás

Szoba felszereltsége

  • Légkondicionálás
  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Mosógép
  • LCD TV
  • Játékterem

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 14:00-16:00 között
Kijelentkezés: 11:00-12:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • A Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc milyen messze van a Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repülőtértől?

    A Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repülőtér és a Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc között 90 km távolság van.
  • A Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc Wi-Fi-t kínál.
  • A Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc konyhával berendezett?

    A Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.
  • Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?

    Imbituba nevezetességei közé tartozik a Praia Ribanceira tengerpart és a Meio-tó, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Batuta-sziget (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-07-31
2026-08-01

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Casa Beira Da Lagoa De Ibiraquera - Imbituba Sc, Brazília

R. Dos Geranios, 55 Casa, Imbituba, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © hoteis-em-suldobrasil.com

All rights reserved